Kaan Ocaklı – İnşaat İşleri Grubu Teknik Ofis Müdürü

Kaan OCAKLI , 2004 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinden mezun olduktan sonra , 2 yıl boyunca Suudi Arabistan ve Irak’ta mühendis olarak çeşitli görevlerde çalışma hayatına başlamıştır. Daha sonra kurumsal bir firmada ihale grubunda görev yapmış, 2010 yılında Gintek İnşaat bünyesine katılmıştır. 2012 yılında tecrübesini genişletmek ve altyapı projelerinde uzmanlık geliştirmek adına 5 yıl süre boyunca köklü bir altyapı firmasında karayolu işlerinde mesleki tecrübe kazanmış, 2016 yılında tekrar grubumuzun bünyesine katılarak karayolu ve demiryolu işlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak İnşaat İşleri Grubu Teknik Ofis Müdürü ünvanı ile görevini yürütmektedir.

       Hüseyin ERGİN – Elektrik İşleri Grubu Teknik Ofis Müdürü

Hüseyin ERGİN , 1979 yılında Ordu Meslek Yüksekokulu Elektrik bölümünden  mezun olduktan 3 ay sonra Türkiye Elektrik Dağıtım şirketine girmiş ve TEDAŞ’ta memur olarak  33 yıl görev yapmıştır. 2011 yılında emekli olarak Grup firmasında çalışmaya başlamış ve halen Gintek İnşaat Elektrik İşler Grubu Teknik Ofis Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Yılmaz SARIGÜL – Mekanik İşler Grubu Teknik Ofis Müdürü

Yılmaz Sarıgül , 1992 yılında Gazi  Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği bölümünden  mezun olduktan sonra, 1982 -1992  yılları arasında çalıştığı Mühendislik ve Müşavirlik  firmasından ayrılarak kendi  firmasını kurmuştur.1992-2004 yılları arasında  Mühendislik Müşavirlik ve Taahhüt  işleri yaptığı firmasında çalışmıştır. 2004- 2008 yılları arasında  çeşitli firmalarda  Makina  Mühendisliği ve Şantiyelerde Mekanik Tesisat Kısım  Şefliği  ve Mekanik Tesisat Teknik Ofis Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. 2008 Yılından beri  Gintek İnşaat Mekanik İşler Grubu Teknik Ofis Müdürlüğü görevini yürütmektedir.