Arda ERGİN – Mali İşler Başkanı 

Arda Ergin, 2010 yılında Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, 2012 yılında da City University London Cass Business School M.B.A. lisansından mezun olmuştur. 2012 yılında  İhracat bölümünde Aliağa Bazalt Ocağının Yönetim sorumluluğu ile çalışma hayatına başlamış ,2014 yılına kadar bu alanda faaliyetlerini sürdürmüş ve daha sonra grubun Finans Departmanının başına geçerek Mali İşler Başkanı ve Finans Müdürü olarak C.F.O. ünvanı ile görevlerini yürütmektedir.

Ahmet ULAŞ – İdari ve Mali İşler Müdürü

Ahmet Ulaş, 1999 Yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakultesi bölümünden mezun olduktan sonra iş hayatına Gintek İnşaat A.Ş. de Muhasebe Departmanında muhasebe personeli olarak başlamış ve  2002-2006 yılları arası Muhasebe Müdürü ünvanı ile çalışmalarına devam etmiştir. 2006 yılında İdari ve Mali işler koordinatörlüğüne terfi ederek halen şirketimizin İdari İşler ve  Finans Müdürlüğü görevlerini yürütmektedir.

Hakan DEMİRSU – Muhasebe Müdürü

Hakan Demirsu, 2004 Yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maliye bölümünden mezun olduktan sonra iş hayatına Gintek İnşaat A.Ş. de Muhasebe Departmanında muhasebe personeli olarak başlamış ve  2014 yılında Muhasebe Müdürlüğüne terfi ederek grubun Muhasebe Müdürlüğü görevini yürütmektedir.